DAEŞ’i Kullanarak İslam İle Savaşıyorlar!

375

turkiye-ve-cevre-ulkeler-haritasi-620x43563 ülke küçücük bir kara parçasına kargalar gibi üşüştüler: DAEŞ ile savaşıyorlarmış.(!) Kendilerinin kurup büyüttükleri DAEŞ ile. Her türlü silah, para ve diğer yardımı yaptıkları DAEŞ ile…

Yalan! Kuyruklu bir yalan. Dünyanın gözünün içine baka baka yalan söylüyorlar. Bütün dünyayı da aptal yerine koyuyorlar.

40 ÜLKE DAEŞ’E ÇALIŞIYOR

Öyle ters ters bakmayın bana. Ütopik laflar etmiyorum size. Gözüken köy kılavuz istemiyor. Müneccimlik de yapmıyorum.

Rusya’nın devlet başkanı Putin’i dinlemediniz galiba! Ya ABD’li tarihçi Justin McCarthy’i dinlediniz mi? Buna da “hayır” diyorsanız, elbette DAEŞ’i ve terör grupları üzerinden dünyaya oynanan oyunları sezemez, göremez ve bilemezsiniz. Çünkü göz, kulak ve kalplerinize kilit vurmuşsunuz siz.

40 dünya ülkesi DAEŞ’e çalışıyor. Sahnenin önünde dostluk şarkıları mırıldananların arkasında bize yapmadıkları kalmıyor. Son toprak parçasını da elimizden almak için girmedikleri renk, yapmadıkları zulüm ve oyun kalmıyor.

Onların hiçbirisinin bize karşı zerre kadar samimi olmadığını biz biliyoruz.

İşte bizim yolumuzu çizen ilahi mesaj:

“Sen dinlerine uymadıkça, ne Yahudiler ve ne de Hıristiyanlar asla senden razı olmazlar. De ki: “Allah’ın yolu asıl doğru yoldur.” Sana gelen ilimden sonra, eğer onların arzu ve keyiflerine uyacak olursan, bilmiş ol ki, Allah’tan sana ne bir dost, ne bir yardımcı vardır.” Bakara Suresi, Ayet 120.

Bu ilahi hükmü hiçbir zaman unutmamamız gerekiyor.

DAEŞ’İ ABD KURDU

ABD başkan adayı Donald Trump: “DAEŞ’i Obama kurdu”dedi. Fakat CIA tarafından ABD’nin devlet terörünü ifşa ettiği için kulakları çekildi. John F. Kennedy’in akibeti hatırlatıldı.

Trump’un tozlu dosyaları raflardan indirildi. Baronlar tarafından üzeri çizildi. Trumpf savaşı yarışı kaybedinceye kadar devam edecek. Sonra herşey unutulacak.

Justin McCarthy, DAEŞ’i Rockefeller Hanedanlığı kurdu dedi. Yani ABD… ABD’de ise son söz Rockefeller ailesinden söylenir.

BATI TERÖR ÖRGÜTLERİ İLE İSLAM TOPRAKLARINA GİRİYOR

EL KAİDE, PKK, FETÖ, BOKO HARAM, DAEŞ ve ötekiler birer atlama taşıdır. Yani sırf İslam topraklarına giriş için yine onlar tarafından kurulmuştur. Batı nereyi işgal etmek istiyorsa, orada bir veya birden fazla terör kurmaktadırlar.

Bizim şansımıza PKK, FETÖ ve DAEŞ düştü. Ötekileri saymıyorum.

DAEŞ İLE DEĞİL İSLAM İLE SAVAŞIYORLAR

Gazeteci Yusuf Kaplan: “Kimse DAEŞ’le savaşmıyor. Öyle olsaydı ortada DAEŞ kalmazdı. Dünyayı aptallaştırıyorlar! Batılılar DAEŞ’i kullanarak İslam’la savaşıyorlar!” diyor.

Doğru! Adamlar durup dururken, niye DAEŞ ile savaşsınlar?

FIRAT KALKANI HAREKATI’INA KARŞILIK MUSUL OPERASYUNU

Musul, ABD eliyle DAEŞ’e vermişti. İki buçuk yıl sonra güya Musul’u DAEŞ’ten kurtarma yarışındalar. Yutarsanız tabii!

Yuttuk mu? Hayır! Fakat içeride ve dışarıda yuttuğumuzu sananlar az değil.

Dünya petrol varlığının % 66’sının Musul ve çevresinde olduğunu düşünürsek, 63 devletin niye o küçücük kara parçasına saldırdığını anlarız.

Osmanlı mirasını bölüşe bölüşe bitiremediler.

Aslında Fırat Kalkanı Harekatı ile Suriye’de ABD’nin bütün planları suya düştü. Türkiye Suriye’deki PKK koridoru hayalini bitirdi. ABD bu hayali Irak’ta olsun hayata geçirmeye çalışıyor.

Muhammed Mücahid Okcu