Hadis İnkarcılarına Bir Soru!

479

namazın-kılınışının-tarifiHadis inkarcıları!.. Mealciler!.. Kur’an bize yeter diyenler!.. Meal tahrifçileri!.. Ve İslam Düşmanı dış güçlerin oyununa gelerek Kur’an ve Sünnet Düşmanlığı Yapanlar!..

Dışarıda ve içeride ne kadar davadaşınız, yani beraber Sünnet Düşmanlığı ve Kur’an Tahrifçiliği’ne soyunmuş Yahudi, Hıristiyan ve sizin gibi düşünen insan varsa hepinize bir soru soracağım.

Binlerce, hatta on binlerce soru soru sorabilecekken, sadece bir ket soru soracağım.

Macar asıllı Alman Yahudisi İgnaz Goldziher başta olmak üzere bütün müsteşrikler, içerideki kafirler, para ile dinsizler adına hadis düşmanlığı yapanlar, menfaat için, nefsine ve şeytana esir oldukları için Hadis Düşmanı ve Kur’an Tahrifçisi olan herkes ve bunların beyin ve kalplerini iğfal ettikleri insanların hepisi bu sorunun muhatabıdırlar.

Hepiniz bir olup bu soruma cevap vereceksiniz.

Soruma cevap verebilmek için kopya çekmek, kitaplar ve insanlardan yardım almak serbest olacak! Sınırsız joker ve yardımcı almaya izin ver!

Yalınız, laubaliliğe, demagojiye, sulandırmaya ve küfre izin yok! Bu konuda müsamaha edilmez!

Sorumu sormadan önce şunu belirteyim:

Kur’an-ı Kerim bizim anayasa kitabımızdır. Hiçbir kitap onun üzerinde değildir, dengi de değildir. Sünnet onun açıklanmasını ve hükümlerin teferruatlıca bize anlatılmasını sağlar. Açık bir şekilde Kur’an’da olmayan hükümleri koyar.

Biz bunu böyle kabul eder, bunu biliriz.

Şimdi sorumu soruyorum:

Sizler bana,

KUR’AN AYETLERİ İLE İKİ REKATLIK BİR NAMAZIN KILINIŞINI TARİF EDER MİSİNİZ?

Başlangıcından sonuna kadar tek tek anlatacaksınız. Farz, vacip, sünnet, müsteap, mendup ve mekruhlarını da sayarsanız memnun olurum.

Bu soruya verdiğiniz cevap, ilminizi, hadisi inkar davanızda haklı olup olmadığınızı, ciddiyetinizi, ilim adın mı yoksa İslam Dini’ni inkar adına mı yola çıktığınızı ortaya koyacaktır.

Cevap vermedeki ciddiyetiniz de önemlidir tabii.

Bu, ya sizi sultan edecek, ya da rüsvay edecek bir sorudur. Müslümanlar, bu soruya verdiğiniz cevaptan sonra sizi ya sırtında taşıyacak, ya da ayaklarının altına alacak ve yüzlerinize tükürecek!

Ben size bir fırsat veriyorum. Sizler bu fırsatı iyi değerlendirin. Rüsvay olmamak için dersinize iyi çalışın.

Eğer olumlu bir cevabınız yoksa, erkek gibi çıkıp, biz bu gibi sorulara cevap veremiyoruz. Gittiğimiz yolu seçmemizin sebepleri şu şudur. Bizler bu milleti kandırdık. Pes ediyor ve tevbe ediyoruz derseniz, bu erkekçe çıkışınızdan dolayı sizleri ilk sırtına alacak olan da benim.

Her halukarda sizden ciddiyet ve onurlu bir çıkış beklemek benim ve 1,7 milyar Müslümanın hakkıdır.

Kolay gelsin!..

 

Muhammed Mücahid okcu

www.muhammedmucahid.com