Hakkımızda

MuslumanGenc.Com Sitesi 2003 yılında MuslumanGenc.Net adıyla İnternatıonal Communication Microteam (İCM) Grubunun altında, bir dal proje olarak açılmıştır. Kısa süre sonra rağbet gören ve büyük bir kitleye ulaşan MuslumanGenc.Net 2004 yılında İCM bünyesinden çıkıp MuslumanGenc.Com olarak  hizmetlerine devam etmiş kısa bir hazırlık döneminden sonra eski kitlesini katlayıp internette o zaman’a kadar yayınlanması hayal edinemiyen büyüklüklükde bir arşivi yayına sunmuştur. MuslumanGenc.Com aynı anda yaklaşık 300bin parça döküman, film, ilahi, makale ve çeşitli dosyalar sunmuştur. Günlük tekil ziyaretçisi 40binlere çıkarken 24 Saat içerisinde 500bin TIK saymıştır.

Korkusuz ve ”açık sözlü” yayın anlayışıyla hizmetini 8 sene devam ettiren MuslumanGenc.Com nitekim 2011’de en büyük hasarını almış ve kapatılmak zorunda kalmıştır. Bandwith sınırları gelen ve birkaç sunucusu olduğu halde taleplere yetişemeyen MuslumanGenc.Com Hosting şirketlerinden teker teker sınırlanması almış, yayın kalitesini kayıp etmiş, internet dünyasın bir sürelik veda etmiştir.

Şimdi MuslumanGenc.Com zamanı!

İzlemlerimize göre internet dünyasında rağbet görmediği için İslami Siteler tek tek kapatılıyor yada kendiliğinden çalışan forumlara dönüştürülüyor! Var olan internet Siteleri ise sabit ve yenilenmeyen içeriklerle arama motorlarından düşüp ulaşılamaz hale geliyor. Bunun sebepcisi kesinlikle bu sitelerin sahipleri değiller,olamazlar. Allah her birinden Allah için yaptıkları hizmetlerinden dolayı razı olsun.

MuslumanGenc.Com şimdi meydan okumaya geldi!

Artık İnternette dizi sayfaları, chat sayfaları, arkadaşlık sayfaları ve diğer dünyevi zevkleri tatmin etmekle meşgul olan internet sayfaları kadar ilgi çeken bir İslami sitesi olmaya geldik. Bunun için herkesin yardımını bekliyoruz! Bunun için herkesin duasını, katkısını, fikrini ve desteğini bekliyoruz!

MuslumanGenc.Com hiçbir zaman reklam yayınlayıp kazanç kapısı olmuyacak! MuslumanGenc.Com müslümanların katkısı ve yardımı ile zirvede olan bir Dini İnternetsitesi olacak! MuslumanGenc.Com siyoniste düşman olup meydan okumaya, müslüman’a kardeş olup birlik olmaya, kafir ve ateiste tebliğ edip doğru yolu göstermeye geldi!

Allah sizlerden razı olsun

Muhammed Cihad Okcu