Kılıçdaroğlu’nu Ve CHP’yi ‘Tİ’ye Aldı!

  318

  15203136_333187010379451_3735134221476788781_n“PKK ile savaşan asker yakınları askerlik yapacak, 15 Temmuz Şehitlerinin yakınları askerlik yapmayacak öyle mi?” diyerek cehaletini ortaya koyan Kemal Kılıçdaroğlu’nu İlahiyatçı Yazar Muhammed Mücahid Okcu www.muhammedmucahid.com adlı sitesinde ve sosyal medyada ‘Tİ’ye aldı.

  İşte o yazı:

  Silho Demirtaş’ın öz be öz kardeşi Kemal ‘Kılho,’ okuma yazma bilmeyenleri bile sollayan bir bilgi ve zeka ile yine tüm dünyayı kendisine güldürdü. “PKK ile savaşan asker yakınları askerlik yapacak, 15 Temmuz Şehitlerinin yakınları askerlik yapmayacak öyle mi?” diye naralar attı. Ama ne naralardı be!..

  Bu çıkışı, yani cehaleti ile alemin diline düştü. Doğru ya! Öyle CHP’nin başına böyle ‘KILHO’ başkan gerek!

  O karacahil, onu anladık. Onun yanındakiler ve danışmanları ondan daha karacahilmiş. İnsan hiçbir şey bilmiyorsa, bari Google’a bakar.

  Google’un kurucusu: “Biz Google’u geri zekalıların bile kullanabileceği bir şekilde düzenledik” diyor.

  Demek ki, CHP’lilerin arasında Google’u kullanmasını bile bilen bir adam yok. Olsaydı, başkan oldu olalı ‘Kılho Kemal’ hergün her dakika bir kaç hata birden yapmazdı. Adamlar şehit yakınlarının çoktan beri askerlik yapmadığını bilmiyor.

  Halbuki çocuklar bile biliyor bunları!..

  Kılho Kemal, “bölücü” ve “hain” ilan etmedik ne makam bırakmış ne de insan! Onun gözünde bakan, başbakan ve cumhurbaşkanı hain! Fakat ne yalan söyleyeyim, adam aynaya bakmış ve ne görüyorsa harfi harfine, hepisini söyleyivermiş.

  Aferin be Kılho Kemal! Sen aynaya bakmaya devam et. İyi gidiyorsun. Tuttum seni! Kendini eksiksiz terif etme cesaretine de hayran kaldım.

  2071 yılında veya daha sonra yapılacak ilk seçimde oyum sana ‘Kılho Kemal’!

  Erkek sözü.

  Muhammed Mücahid Okcu