Saldırıların Asıl Sorumlusu Fransa!!!

  274
  Paris’teki saldırıların asıl sorumlusu Fransa’nın ta kendisidir. Neden mi? Okuyun lütfen:
  6998

  Siz elinizi kolunuzu sallaya sallaya Ortadoğu’dan Afrika’ya her yeri gasp edeceksiniz, çoluk çocuk, kadın erkek, ihtiyar genç demeden katledeceksiniz, hastane okul demeden yer ile yeksan edeceksiniz hatta çocukların dahi iffetine dokunacaksınız ve yeryüzündeki Müslümanlarda dahil tüm insanlık sizi seyredecek ve hak verecek öylemi?

  Tüm bu aşağılık günahları işleyen sistemlerine en azından sessizliğiyle destek olan Avrupa halkları şimdide bu zulüm makinesine dönmüş sistemlerine fiilen destek vermekten çekinmiyor. Eğer gerçekten ciddi anlamda korku duyuyorlarsa işledikleri cürümlerden vazgeçmekle işe başlayabilirler.

  PARİS’TEKİ SALDIRILARIN SORUMLUSU FRANSA’NIN TA KENDİSİDİR

  Siz sanat adı altında basın özgürlüğü yaygarasıyla Müslümanların canından aziz bildiği kutsallarına çirkin hakaretlerde bulunacaksınız ve yeryüzündeki Müslümanlarda dahil tüm insanlık sizi normal karşılayacak ve alkışlayacak öyle mi?

  Libya dan tüm Afrika’ya işlediği insanlık suçlarıyla, gücü yetebilse Ortadoğu’dan pay alma mücadelesi adı altında o beldelerde işlediği cinayetlerle, sömürünün, vahşetin çağdaşçasını uygulamaktan çekinmeyen bir ülke çiçek beklememelidir.

  NORMAL ŞARTLAR VAR MI?

  Bir Müslüman’ın normal şartlar altında karıncayı dahi incitmesi mümkün değildir. Fakat yeryüzünde şartlar en azından bir kaç yüzyıldır hiç normal olmamıştır. Normal olmayan şartlar hayatın her alanını kuşattığında en mülayim birinin dahi en azından çocuklarının katillerini bulabilmek için bir savaşçıya dönüşmesinden normal ne olabilir.

   

  saldiri

   

  “Fransa’nın katlettiği Faslı Müslümanların resimlerinden oluşan ve Fransa tarafından basılan posta pulu.”1912 tarihli

  İSLAMAFOBİ ARTACAKMIŞ!

  Paris’teki saldırılar sonrasında siyasilerden uzmanlara kadar herkes ağız birliği etmişçesine İslamafobiyi arttıracağı düşünülen bu eylemi kınama yoluna gitmişlerdir. Allah için bir an düşünün!

  Bu saldırılar olsa da olmasa da İslamafobi Avrupa Devletlerinin zaten altan alta desteklediği, hatta çoğu zaman gizlemeye bile gerek duymadan bunun bir politika olduğunu vurgulayarak yayılmasını istediği bir tavır değil mi?

  Bu saldırı bir takım yeni vahşiliklerin önünü açacak mı? Malesef bu olacak ama konu bu değil.

  Yeryüzündeki mazlumların katledilirken seslerini çıkarmaları bile bu vahşileri rahatsız etmektedir. Bu insan kılığındaki mahluklar öyle bir dünya, öyle bir insan hayal ediyorlar ki; yeryüzünde canlarının istediği her bölgede, ne yaparsa yapsın ses çıkarmadan, hâşâ Allah’a itaat edercesine işlenen bu zulümleri lütuf kabul etsinler. Hatta istiyorlar ki, bundan zevk ve huşu duysunlar.

  HALKIN EDEBİ DURUŞU

  YİĞİT

  Yiğit de yiğidin sırrını gizler
  Sırası geldikçe dağları düzler
  Kötüler yiğidin fırsatın gözler
  Nasıl kaynamasın canı yiğidin

  Cahille konuşma sözünü bilmez
  Kötüyle konuşma meydanı olmaz
  Konuş yiğit ile kahpelik gelmez
  İlden ile gider ünü yiğidin

  Daima yiğidin sözü sağ olur
  Zenginlerin kavukçusu çok olur
  Yiğit yerde kalmaz bir gün bey olur
  Şardan şara gider şanı yiğidin

  Serdari’nin dahi sözleri haktır
  Kötü bir derd etti yürekte oktur
  Dünyada yiğidin kıymeti yoktur
  Kıymetini bilen hani yiğidin
  Âşık Serdari

  BENDE TAM ONU DİYECEKTİM

  Dünya tuhaf bir yer; biri acı çeker, diğeri o acının fotoğrafını çeker ve milyarlarca insan o acıyı
  sadece izler.
  Anonim

  Vahdet gazetesinin Muhalif Sayfası’ndan alıntıdır